דף הבית » תחומי עיסוק
 

תחומי עיסוק

 

משרד עו"ד שרונה גונן מטפל בתביעות מכל סוג בתחומים הבאים:

תאונות דרכים
כולל תאונות שהסבו נזקי גוף קשים, ובכללם שיתוק של שתיים או ארבע גפיים – קוואדריפלגים, פראפלגים.

תאונות מורכבות, בהן אחריות המזיק קשה להוכחה
מתיקי המשרד, לדוגמה: נפילה של ילדה בת שבע מחומה שנבנתה מסביב למגרש משחקים, נפילת נער מגגו של ביתן במגרש הכדורגל בבית הספר היסודי, תאונות שאירעו לשחקני כדורסל מקצועיים במגרשי כדורסל רצופי מפגעים, כגון: בליטות, חורים, "בועות אוויר" וכד' ותאונות שאירעו במגרשי כדורגל בעלי מפגעים – בורות במגרש וכו'.

תאונות שאירעו בעת הליכה על מדרכה בבעלות עירייה או מועצה מקומית

רשלנות רפואית
דוגמה לתיקים המתנהלים במשרד: לידה של תינוקות טרם זמנם עקב רשלנות רפואית ונפטרו שבועיים לאחר מכן; לידת תינוקת הלוקה בפיגור שכלי קשה, חרף מודעות הרופאים לבעיה התפתחותית שהיתה קיימת בעובר בהיותו ברחם; נזק לצמיתות שנגרם כתוצאה מטיפולים קוסמטיים, לדוגמה: ניתוח קיצור קיבה, הזרקת חומר ביו אלקמיד לפנים למניעת קמטים, שגרם לזיהומים תת עוריים ולהיעדר תחושה; לידת מלקחיים שגרמה לנזק בלתי הפיך ליילוד ועוד.

תאונות עבודה
תאונות שנגרמו במהלך העבודה כתוצאה מרשלנותו של המעביד. דוגמאות לתיקים המתנהלים במשרד בנושא: נגר שהשתמש במסור לא תקין נפגע באורח קשה בידו; גגן שהתקין פרגולה על גג, נפל מסולם ונפצע קשות בראשו, ואף אושפז בבית לוינשטיין; עובדת מטבח באולם אירועים נפגעה קשות בשל בור ברצפת המטבח.

תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי
תביעות בגין תאונות עבודה, מחלות מקצוע, תביעות להכרה בתאונה כתאונת עבודה, טיפול בקבלת תשלומי דמי פגיעה, מענקים, גמלאות וכד'.
במסגרת הטיפול מקבל הלקוח ייצוג מלא מול ועדות הביטוח הלאומי, טיפול מלא בהגשת התביעות, ובכלל זה בקשות לקצבאות מיוחדות ולעררים.

תביעות לקצין תגמולים
תביעות בגין תאונות שנגרמו במהלך השירות הצבאי – סדיר או מילואים, וכן פגיעות שנגרמו לשוטרים ולאזרחים שהיו עדים לפיגוע או לפעולת איבה דומה.

תביעה בגין נזק גוף שנגרם כתוצאה מתקיפה
אדם שהותקף זכאי לפיצוי מאת התוקף ו/או ממעבידו בגין נזקי הגוף שנגרמו לו כתוצאה מהתקיפה ובכלל זה הפסדי השתכרות, עזרה וסיעוד, הוצאות רפואיות, כאב וסבל וכד'. דוגמה לתיקים המתנהלים במשרד בתחום זה: אדם שהותקף במקום עבודתו על ידי עמיתו; אדם שהותקף בבריכת מלון על ידי אחד האורחים בעת חופשה.

תביעות תאונות אישיות של תלמידים, בהתאם לפוליסות פרטיות
כל תלמיד שנפגע, בין אם בתחומי בית הספר ובין אם מחוץ לו, זכאי לפיצוי, מאחר שבית הספר מבטח את כל תלמידיו בביטוח פוליסת תאונות אישיות, המקנות פיצוי בגין נזקי גוף וימי היעדרות מבית הספר. הדבר חל גם על גני עירייה.

תביעות בגין תאונות המקנות פיצוי כספי בהתאם לפוליסות ביטוח חיים פרטיות, ובכלל זה פוליסות המבטחות נוסעים שנפגעו בתאונה בחו"ל, כולל בסיני ובירדן.

פציעות ספורט
טיפול משפטי בתביעות ספורטאים מקצועיים שנפצעו בעת משחק ליגה או משחק אימון, וכן טיפול משפטי בתביעות של אנשים מן היישוב ששיחקו במגרש השכונתי ונפצעו.


במשרד פועלת מחלקה נפרדת המטפלת בנושאי הגירה לארצות הברית, ובכלל זה טיפול בוויזות ובאשרות עבודה לסטודנטים, אקדמאים, אנשי עסקים וכיו"ב, וכן טיפול בגרין קארד על בסיס קרבה משפחתית, הארכת ויזות תייר וכד'.

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר